O nás

Námi preferovaný zákazník je společnost nebo OSVČ, která nemá problém udržet rozpočet od 4.000 Kč po dobu i několika měsíců.

Již za tuto nízkou cenu se totiž při dlouhodobější spolupráci dá ve vyhledávačích postupně vystoupat až na horní pozice TOP 10.

Naši SEO specialisté, SEO analytici, copywriteři a linkbuildeři, ti všichni dohromady udělají všechno proto, aby dostali váš web co nejdřív na horní pozice vyhledávačů a zvýšili tak Vaše příjmy.

Nevěříte? Tak se podívejte se na naše reference. Od roku 2006 jsme dostali na horní pozice stovky firem a jejich web stránek.

Nebo si nás rovnou vyzkoušejte...


Obchodní podmínky, jak to u nás funguje

 • Naše služby poskytujeme všem, soukromým osobám, firmám, reklamním agenturám i samostatným webmasterům.
 • V případě Vašeho zájmu vyplňte poptávku nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.
 • Pro ověření objednávky Vás budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.
 • Nejpozději následující pracovní den co nám potvrdíte objednávku, vystavíme elektronickou fakturu ve formátu PDF.
 • Po identifikaci platby na bankovním účtu Vás požádáme o zaslání klíčových slov důležitých pro Váš web. Je proto vhodné mít vypracovanou analýzu klíčových slov.
 • Následně začneme pracovat na Vaší zakázce.
 • Nejpozději do pěti pracovních dnů začneme postupně vytvářet požadované zpětné odkazy. Z důvodu zamezení penalizace za spamový nárůstu zpětných odkazů může jejch tvorba trvat až 20 pracovních dnů.
 • Po dokončení prací Vám pošleme report obsahující seznam webů, kam byl odkaz vložen.
 • Než začne proces vytváření odkazů, můžete objednávku zrušit. Zaplacenou částku Vám vrátíme a vystavíme dobropis.
 • Cena za vytváření zpětných odkazů je jednorázová platba za práci, bez dalších skrytých nákladů a již nikde nic neplatíte.
 • Zpětné odkazy jsou na webech umístěny většinou až do konce životnosti stránek, vyjma placených odkazů na konkrétní období. Na některých webech jsou články umístěny pouze na rok.

Některé weby obsahují 3 poměrně triviální chyby, které ale brání jeho vzestupu v obou vyhledávačích. S pomocí našeho návodu je dokážete odhalit a opravit i Vy sami.

Stáhněte si e-book 3 nejčastější chyby na webu a zkuste si podle něj ty chyby sami najít. Uvidíte, jak skutečně jednoduché to je a jak velkou z toho budete mít radost.

Jak jsme se vlastně dostali k SEO

Na internetu se s manželkou pracovně pohybujeme od roku 2002. Pracovali jsme tenkrát pro velké portály Quick.cz, Tiscali.cz, Atlas.cz a Seznam.cz.

Baví nás sledovat vývoj internetového prostředí a dalších souvisejících odvětví, takže se neustále v těchto oblastech vzděláváme. Díky tomu Vám můžeme v našem týmu nabízet kvalitní, moderní služby na úrovni za velmi příznivé ceny.

Od roku 2006 jsme začali absolvovat odborné kurzy a neustále si doplňovat vzdělání na speciálních školeních a webinářích nejen od SEO guru Marka Prokopa ale i od dalších odborných školitelů na různá témata v oblasti SEO, budování zpětných odkazů, tvorby webů, PPC reklamy, emailingu a internetového marketingu obecně.

Ochrana osobních údajů

Provozovatelem stránek je společnost Geminet s.r.o. Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle, 14000

IČ 256 52 702 DIČ Neplátce DPH

Petr Bouchner - jednatel - tel: +420 728 671 624 - info@seo-geminet.cz 

spisová značka: C 58296 vedená u Městského soudu v Praze, ID datové schránky: pmk72jq

Provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00058578

Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.

Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje shromažďujeme

O uživateli shromažďujeme tyto osobní údaje:  jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefon, fakturační údaje

Jak s osobními údaji nakládáme

Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu.