Sleva 1.040 Kč

SEO balíček původně za 3.990 Kč  

nyní v akci za 2.950 KčMohu se zeptat, jak hledáte ve vyhledávači co Vás zajímá?

Předpokládám, že napíšete klíčové slovo do řádku a potom se díváte na výsledky - odkazy na weby, které Vám vyhledávač nabízí.
Díváte se i na druhou stránku výsledků? Já málokdy, většinou mě uspokojí výsledky na první straně google.
Mimochodem, na seznam.cz prakticky nehledám, úplně mi stačí google.
Jak to ale zařídit, aby se mezi výsledky hledání objevila právě Vaše nabídka bez placení za PPC reklamu?

Umíme Vás tam dostat a ještě Vám dáme slevu 1.040 Kč na SEO balíček,
který normálně stojí za 3.990 Kč
a který nyní v akci nabízíme za 2.950 Kč.


Jistě víte, že budování zpětných odkazů má za cíl zvýšit pozici vašeho webu ve vyhledávačích seznam a google na vhodná klíčová slovo, která charakterizují Vaší činnost nebo produkt či službu, kterou nabízíte.
Tím, že bude váš web na horních pozicích vyhledávačů, zajistíte neustálý přísun zákazníků, kteří Vaše služby nebo výrobky potřebují.
Web ale nejde dostat na horní pozice vyhledávačů na potřebné klíčové slovo ze dne na den i když si hodně lidí ještě myslí, že to je záležitost na jednu hurá SEO akci a ještě ve slevě. Proto máte možnost tento akční balíček čerpat po delší dobu díky opakované fakturaci.
Naše SEO balíčky mají synergický efekt, ovšem pouze za předpokladu, že jsou aplikovány alespoň po dobu 3 - 6 měsíců, záleží na konkurenčním prostředí vašeho webu.

Protože z praxe víme, že jeden SEO balíček pro vzestup na první stránku nestačí, rozhodli jsme se proto umožnit zákazníkům automaticky využít tento balíček za tuto výjimečnou cenu opakovaně a automaticky Vám nastavíme opakující se platbu.
Tyto opakované platby můžete kdykoli jednoduše zrušit.

Většina našich zákazníků chápe, že je prostě potřeba překonat všechny ty weby před nimi a začnou SEO dělat dlouhodobě, kontinuálně a potom jim funguje a zisky z webu stoupají.

Jiní si to vysvětlit nenechají, hledají zázračný recept jak zbohatnout přes noc, pokud možno bez práce a bez investic a potom nadávají, že jim jeden SEO balíček nevysunul web na 1. pozici.


 

Cenově zvýhodněný SEO balíček za 2.950 Kč obsahuje:

  • 3 tematické články - napíšeme je a umístíme na navštěvované weby
  • každý článek může mít až 3 odkazy z klíčových slov
  • 30x linkování do linkovacích služeb
  • 1 zpětný odkaz z komentářů
  • 1 zpětný odkaz z diskuzních fór
  • závěrečný report provedených prací s kontrolním proklikem na vytvořené linky


Objednávat lze pouze do 19.07.2022


Pokud neznáte hledanosti svých klíčových slov a nevíte v jakém stavu je Váš web, objednejte si potřebné analýzy za zvýhodněnou cenu á 490 Kč. Jejich běžná cena je přitom 1.490 Kč za jednu.

Vše ostatní zajistíme my, napíšeme články a vypublikujeme a olinkujeme. Vy osobně nemusíte nic dělat, stačí jen objednat a zaplatit.
A pokud se Vám nechce nic vyplňovat, tak stačí odepsat a poslat firemní údaje odpovědí na tento mail:) 


Objednat lze pouze do 19.07.2022