Reference

Ohlasy spokojených zákazníků na naši práci

Pavla Kukalová

Bachovy květové esence

"Moje obchody prosperují díky SEO podpoře od pana Bouchnera a jeho spolupracovníků. Není den aby mi v poště nepřistála objednávka. Dobře se ale pamatuji na dobu, kdy jsem celé týdny neměla ani jednu. Vše se velmi brzy změnilo k lepšímu poté co web začal stoupat ve vyhledávačích."

Šárka Smejtková

Trigonmedia

"Spolupracuji s panem Bouchnerem od roku 2021 a za tu dobu se mi obrat e-shopu jednoznačně znásobil díky skvělým pozicím ve vyhledávačích na námi prodávané produkty."

Zuzana Peltanová

AZA účetnictví

"Ne že bych neměla dost firemních klientů, ale po optimalizaci webu a zlepšení jeho pozic ve vyhledávačích, jsem mohla začít odmítat nezajímavé zakázky. Vytvořila jsem si skupinu klientů, kteří oceňovali mojí práci a nemusela jsem se potom honit za každou zakázkou."

Daniel Kripner

elektro revize Praha

"Společnost Geminet pro nás již od roku 2011 spravuje SEO pro všechny weby, které provozujeme. Díky tomu nemáme starosti o odbyt nebo zákazníky, protože se dlouhodobě pohybujeme na čelních pozicích google."

Petr Nachtman

reklamní služby Praha

"Vadila mě vysoká útrata za PPC reklamu a tak jsem po konzultaci s panem Bouchnerem zvolil cestu pomocí SEO optimalizace. Zatím nelituji."

Petr Mansfeld

Stavební a silniční stroje

"Kontakt na pana Bouchnera jsem dostal od známého, když jsem hledal spolehlivou společnost pro SEO reklamu. Spolupráce se mi osvědčila, protože jsme díky dobrým pozicím ve vyhledávačích získali zakázky na stavební stroje, které by nás jinak jistě minuly.“

Tomáš Hulač

repase třmenů - služby pro autoprůmysl

"Firmu Geminet mi doporučil známý a díky nim jsem již dlouho na 1. straně v obou vyhledávačích na moje důležitá klíčová slova. Lidi, kteří naší službu repase třmenů potřebují nás tak snadno najdou hned nahoře."

Jana Červinková

zdravotní masáže Praha 4

"Již několik let mám objednávky od nových zájemců o masáže na 4 až 6 týdnů dopředu díky tomu, že můj web je vidět hned na horních pozicích jak na seznamu, tak hlavně i na google. Postaral se o to pan Bouchner."

Václav Hampl

soukromé mateřské školky Praha

"Nevím, jak to udělali, ale zkrátka a dobře jsem stále na první straně seznamu i google. Díky tomu máme absolutně plnou kapacitu všech našich tříd ve školkách. Zvažujeme navýšit kapacitu v dalších objektech."

Jiří Nováček

zahradnické služby Brno

"Pana Bouchnera mi doporučil kamarád a nepřeháněl. Za pár měsíců práce jsme měli web na prvních stránkách a moje firma se konečně rozběhla podle mých představ. Musel jsem dokonce najmout další pracovníky."

Josef Macák

voňavé visačky

"Mám web na pozicích na TOP 10 i když se mi do toho původně moc nechtělo. Zálohová platba a ještě bez garance pozic. Nakonec jsem to risknul a za pár týdnů jsem rozprodal všechny zásoby. Vyplatilo se mi to a službu SEO od pana Bouchnera mohu spolehlivě doporučit."

Kamila Křenová

e-shop - škrabadla pro kočky

„Nemám s nikým jiným zkušenosti, tak nemohu srovnávat, ale zákazníků z webu mám nyní dostatek. Předtím jsem platila desetitisíce za PPC reklamu úplně zbytečně, nakonec mě pan Bouchner přesvědčil a nelituji, naopak SEO doporučuji každému, kdo to myslí s prodejem z webu vážně."


Takto vypadají grafy vzestupu pozic ve vyhledávačích, jak je zaznamenává v čase SEO nástroj Collabim.

Pracovali jsme i pro stovky dalších firem, 

ale ty jejich loga by zpomalovaly načítání stránky:)