O nás

Náš ideální zákazník je podnikatel, OSVČ, ideálně řemeslník nebo prodejce služeb, který potřebuje více prodávat pomocí svého webu. 

Aby mohl více prodávat již druhý den, zajistíme mu PPC reklamu, pomocí které se bude zobrazovat nahoře ve vyhledávačích nad přirozenými výsledky.

Následně s pomocí SEO dostaneme jeho web na horní pozice vyhledávačů mezi přirozené výsledky hledání. Tam se bude zobrazovat na klíčová slova charakterizující jeho nabídku a on tak bude podstatně více prodávat, než kdyby tam nebyl.

Ideální zákazník by neměl mít problém investovat 3.000 - 9.000 Kč/měs. po dobu cca 4-6 měsíců. 

Již za tuto cenu se totiž při dlouhodobější spolupráci dá ve vyhledávačích postupně na některá klíčová slova s rozumnou hledaností vystoupat až na TOP 10.

Naši SEO specialisté, analytici, copywriteři a linkbuildeři, ti všichni dohromady udělají všechno aby dostali váš web co nejdřív na horní pozice vyhledávačů a zvýšili tak Vaše příjmy.

Nevěříte? Tak se podívejte se na naše reference. Od roku 2006 jsme dostali na horní pozice stovky firemních webů.

Jak jsme se vlastně dostali k SEO

Na internetu se s manželkou pracovně pohybujeme od roku 2001. Pracovali jsme jako editoři pro velké portály Quick.cz, Tiscali.cz, Atlas.cz, Centrum.cz a Seznam.cz na tvorbě tenkrát velmi oblíbených katalogů odkazů.

Baví nás sledovat vývoj internetového marketingu a dalších souvisejících odvětví, takže se neustále v těchto oblastech vzděláváme. Díky tomu Vám můžeme v našem týmu nabízet kvalitní, moderní služby na úrovni za velmi příznivé ceny.

Od roku 2006 jsme začali absolvovat odborné kurzy a neustále si doplňovat vzdělání na speciálních školeních a webinářích nejen od SEO guru Marka Prokopa ale i od dalších odborných školitelů na různá témata v oblasti SEO, budování zpětných odkazů, tvorby webů, PPC reklamy, e-mailingu a internetového marketingu obecně.

Za tu dobu jsme pracovali pro více než 1000 firem, z nichž se většina opakovaně vrací.