O nás

Námi preferovaný zákazník je společnost nebo OSVČ, která nemá problém udržet rozpočet od 4.000 Kč po dobu i několika měsíců.

Již za tuto nízkou cenu se totiž při dlouhodobější spolupráci dá ve vyhledávačích postupně vystoupat až na horní pozice TOP 10.

Naši SEO specialisté, SEO analytici, copywriteři a linkbuildeři, ti všichni dohromady udělají všechno proto, aby dostali váš web co nejdřív na horní pozice vyhledávačů a zvýšili tak Vaše příjmy.

Nevěříte? Tak se podívejte se na naše reference. Od roku 2006 jsme dostali na horní pozice stovky firem a jejich web stránek.

Nebo si nás rovnou vyzkoušejte...


Obchodní podmínky, jak to u nás funguje

 • Naše služby poskytujeme všem, soukromým osobám, firmám, reklamním agenturám i samostatným webmasterům.
 • V případě Vašeho zájmu vyplňte poptávku nebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.
 • Pro ověření objednávky Vás budeme kontaktovat a domluvíme podrobnosti.
 • Nejpozději následující pracovní den co nám potvrdíte objednávku, vystavíme elektronickou fakturu ve formátu PDF.
 • Po identifikaci platby na bankovním účtu Vás požádáme o zaslání klíčových slov důležitých pro Váš web. Je proto vhodné mít vypracovanou analýzu klíčových slov.
 • Následně začneme pracovat na Vaší zakázce.
 • Nejpozději do pěti pracovních dnů začneme postupně vytvářet požadované zpětné odkazy. Z důvodu zamezení penalizace za spamový nárůstu zpětných odkazů může jejch tvorba trvat až 20 pracovních dnů.
 • Po dokončení prací Vám pošleme report obsahující seznam webů, kam byl odkaz vložen.
 • Než začne proces vytváření odkazů, můžete objednávku zrušit. Zaplacenou částku Vám vrátíme a vystavíme dobropis.
 • Cena za vytváření zpětných odkazů je jednorázová platba za práci, bez dalších skrytých nákladů a již nikde nic neplatíte.
 • Zpětné odkazy jsou na webech umístěny většinou až do konce životnosti stránek, vyjma placených odkazů na konkrétní období. Na některých webech jsou články umístěny pouze na rok.

Jak jsme se vlastně dostali k SEO

Na internetu se s manželkou pracovně pohybujeme od roku 2002. Pracovali jsme tenkrát pro velké portály Quick.cz, Tiscali.cz, Atlas.cz a Seznam.cz.

Baví nás sledovat vývoj internetového prostředí a dalších souvisejících odvětví, takže se neustále v těchto oblastech vzděláváme. Díky tomu Vám můžeme v našem týmu nabízet kvalitní, moderní služby na úrovni za velmi příznivé ceny.

Od roku 2006 jsme začali absolvovat odborné kurzy a neustále si doplňovat vzdělání na speciálních školeních a webinářích nejen od SEO guru Marka Prokopa ale i od dalších odborných školitelů na různá témata v oblasti SEO, budování zpětných odkazů, tvorby webů, PPC reklamy, emailingu a internetového marketingu obecně.

Ochrana osobních údajů

Provozovatelem stránek je společnost Geminet s.r.o. Jaurisova 515/4, Praha 4 - Michle, 14000

IČ 256 52 702 DIČ Neplátce DPH

Petr Bouchner - jednatel - tel: +420 728 671 624 - info@seo-geminet.cz 

spisová značka: C 58296 vedená u Městského soudu v Praze, ID datové schránky: pmk72jq

Provozovatel je registrován na Úřadu pro ochranu osobních údajů pod registračním číslem 00058578

Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů.

Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje.

Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj. zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb.

Jaké osobní údaje shromažďujeme

O uživateli shromažďujeme tyto osobní údaje:  jméno a příjmení, e-mailovou adresu, telefon, fakturační údaje

Jak s osobními údaji nakládáme

Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány zabezpečeným systémem a uchovávány v bezpečném formátu v databázi provozovatele. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel webu.