O nás

Námi preferovaný zákazník by neměl mít problém udržet rozpočet od 3.000 Kč po dobu několika měsíců.

Již za tuto nízkou cenu se totiž při dlouhodobější spolupráci dá ve vyhledávačích postupně vystoupat až na horní pozice TOP 10.

Naši SEO specialisté, SEO analytici, copywriteři a linkbuildeři, ti všichni dohromady udělají všechno proto, aby dostali váš web co nejdřív na horní pozice vyhledávačů a zvýšili tak Vaše příjmy.

Nevěříte? Tak se podívejte se na naše reference. Od roku 2006 jsme dostali na horní pozice stovky firem a jejich web stránek.

Jak jsme se vlastně dostali k SEO

Na internetu se s manželkou pracovně pohybujeme od roku 2002. Pracovali jsme tenkrát pro velké portály Quick.cz, Tiscali.cz, Atlas.cz a Seznam.cz.

Baví nás sledovat vývoj internetového prostředí a dalších souvisejících odvětví, takže se neustále v těchto oblastech vzděláváme. Díky tomu Vám můžeme v našem týmu nabízet kvalitní, moderní služby na úrovni za velmi příznivé ceny.

Od roku 2006 jsme začali absolvovat odborné kurzy a neustále si doplňovat vzdělání na speciálních školeních a webinářích nejen od SEO guru Marka Prokopa ale i od dalších odborných školitelů na různá témata v oblasti SEO, budování zpětných odkazů, tvorby webů, PPC reklamy, emailingu a internetového marketingu obecně.