O nás

Náš ideální zákazník je podnikatel, OSVČ, ideálně řemeslník nebo prodejce služeb, který potřebuje více prodávat pomocí svého webu. 

Abyste mohli více prodávat z webu již druhý den, zajistíme Vám PPC reklamu, pomocí které se bude  odkaz na Váš web zobrazovat nahoře ve vyhledávačích nad přirozenými výsledky.

Následně s pomocí SEO dostaneme Váš web na horní pozice vyhledávačů mezi přirozené výsledky hledání. Tam se bude zobrazovat na klíčová slova charakterizující jeho nabídku a Vy tak bude podstatně více prodávat, než kdyby tam nebyl.

Ideální zákazník by neměl mít problém investovat 3.000 - 9.000 Kč/měs. po dobu cca 4-6 měsíců. 

Již za tuto cenu se totiž při dlouhodobější spolupráci dá ve vyhledávačích postupně na některá klíčová slova s rozumnou hledaností vystoupat až na TOP 10.

Naši SEO specialisté, analytici, copywriteři a linkbuildeři, ti všichni dohromady udělají všechno aby dostali váš web co nejdřív na horní pozice vyhledávačů a zvýšili tak Vaše příjmy.

Nevěříte? Tak se podívejte se na naše reference. Od roku 2006 jsme dostali na horní pozice stovky firemních webů.

Jak jsme se vlastně dostali k SEO

Na internetu se s manželkou pracovně pohybujeme od roku 2001. Pracovali jsme jako editoři pro velké portály Quick.cz, Tiscali.cz, Atlas.cz, Centrum.cz a Seznam.cz na tvorbě tenkrát velmi oblíbených katalogů odkazů.

Baví nás sledovat vývoj internetového marketingu a dalších souvisejících odvětví, takže se neustále v těchto oblastech vzděláváme. Díky tomu Vám můžeme v našem týmu nabízet kvalitní, moderní služby na úrovni za velmi příznivé ceny.

Od roku 2006 jsme začali absolvovat odborné kurzy a neustále si doplňovat vzdělání na speciálních školeních a webinářích nejen od SEO guru Marka Prokopa ale i od dalších odborných školitelů na různá témata v oblasti SEO, budování zpětných odkazů, tvorby webů, PPC reklamy, e-mailingu a internetového marketingu obecně.

Za tu dobu jsme pracovali pro více než 1000 firem, z nichž se většina opakovaně vrací.