Analýza webu je základ

Horní pozice se nedosahují lehko a bez dodržení určitých pravidel pro on-page a of-page faktory to prostě nejde. Ani samotná analýza Vám nezaručí první místa ve vyhledávačích. Teprve naplnění závěrů analýz Vám ukáže cestu, kudy se ubírat, aby se vzestup podařil. 

Proto první úkol při SEO optimalizaci webu, je provedení analýzy webu. Aby web mohl vystoupat na horní pozice vyhledávačů, neměl by mít chyby, které by jej mohly brzdit při vzestupu. Další na řadě je analýza klíčových slov, která ukáže s jakými klíčovými slovy má smysl pracovat.

Analýza webu
Analýza webu

Analýza webu - má to vůbec cenu dělat? 

Před započetím SEO optimalizace je třeba udělat rychlou analýzu webu zdarma. Ta ukáže chyby na webu a poskytne základní přehled o jeho stavu a výkonu. V případě odhalení chyb Vám doporučíme provést rozsáhlejší placenou analýzu webu. Ta přinese konkrétní řešení oprav jednotlivých chyb, které pouze předáte vašemu webmasterovi k realizaci. 

Nevěřili byste kolik chyb v title, v description a na samotných stránkách na webu je. Všechny brání přirozenému vzestupu na horní pozice a proto je potřeba je najít a opravit.


Analýza webu obsahuje tyto úkony:

  1. kontrola responzivity 
  2. Kontrola rychlosti načítání
  3. kontrola chyb v HTML kódu
  4. kontrola metaznaček
  5. kontrola sitemapy
  6. kontrola existence robots.txt
  7. kontrola interního prolinkování webu
  8. kontrola nadpisů webu - H1, H2, H3
  9. kontrola popisu obrázků na popis ALT tagů

Na základě výsledků této analýzy webu Vám doporučíme konkrétní opatření k nápravě, které si můžete realizovat sami nebo je zajistí Váš webmaster.

Analýzu webu, která odhalí základní chyby a nedostatky, které brání vzestupu webu ve vyhledávačích seznam a google, můžete objednat po kliknutí na Tlačítko Objednat analýzy za 1.990 Kč/82 €.

Rovněž můžete objednat i analýzu klíčových slov také za 1.990 Kč/82 €.

Obě analýzy lze objednat za zvýhodněnou cenu 990 Kč/41 € při objednávce libovolného SEO balíčku kliknutím na Objednávka SEO balíčků nebo na tlačítko dole.