Líbilo by se Vám mít stránky na Vaše hlavní klíčové slovo na TOP 10 ve vyhledávačích, jako je to na obrázku?Dovedete si představit nárůst Vašich tržeb při takovém umístění odkazu na seznamu i na google?


Jak vidíte, není to takový problém ani to netrvá roky...


Pokud se tedy chcete dostat ve vyhledávačích nahoru a mít podstatně větší prodeje, pojďme se domluvit, že mi napíšete, jakou částku jste ochotní pravidelně investovat po určitou dobu a já Vám navrhnu individuální SEO optimalizaci na míru Vašim možnostem a potřebám Vašeho webu. 

 Na začátku uděláme vstupní analýzu Vašeho webu, najdeme hledaná klíčová slova a dohledáme Vaše pozice ve vyhledávačích abyste měli kontrolu, že potom skutečně jdete nahoru. 

 Dnešní vyhledávače totiž hodnotí nárazové SEO akce realizované jednou ročně, jako umělou manipulaci s pořadím webu.

Řešení je věnovat se této činnosti soustavně a pravidelně, nikoli nárazově. Teprve potom se mohou dostavit skvělé výsledky.

 

Máme zákazníky, kteří investovali od 3.500 Kč - 4.500 Kč měsíčně, po dobu 6 - 12 měsíců a jejich pozice se úměrně tomu postupně a vytrvale zlepšovaly až se po nějaké době na horní pozice na svoje klíčové slovo dostali. Celá investice jim po dosažení horních několikanásobně vrátila v podstatně zvýšených prodejích.

Věděli, že pokud by neinvestovali do SEO, tak by nebyli vůbec k nalezení a neprodávali by vůbec. Měli také tu výhodu, že jejich oblast podnikání nemá na internetu takovou konkurenci, jinak by to nestačilo.

Jako příklad Vám mohu ukázat např. firmu Kontejnery-Maku s.r.o. - kontejnery-mk.cz, která díky pravidelným investicím 3.500 Kč po dobu 6 měsíců je v současnosti na 2. pozici na seznamu a na 7. pozici na google na klíčová slova "prodej lodních kontejnerů", viz obrázek.


Někde uprostřed jsou zákazníci, kteří investují 4.500 až 6.500 Kč měsíčně. Paradoxně zde se dosahují nejlepší výsledky a těchto zákazníků je i nejvíce. Většinou podnikají v konkurenčním prostředí ale díky pravidelné péči je vzestup jejich stránek na horní pozice optimální.


Například firma Pražská revizní s.r.o. - prazska-revizni.cz, (graf vzestupu je na úvodním obrázku) platila 6.500 Kč po dobu 8 měsíců a nyní je na klíčové slovo "revize elektrospotřebičů" na TOP 10 - 5. pozice na google a 9. pozice na seznamu.


Samozřejmě je nahoře i na další klíčová slova ale na to zde již není prostor.

V dnešním konkurenčním boji elektrofirem má tak zajištěný neustálý příliv nových zájemců o elektrorevize a elektromontáže. 


Potom jsou ještě větší firmykteré investovaly až 10.000 Kč měsíčně po dobu jednoho roku a jsou nyní na velmi konkurenční výrazy na prvních pozicích vyhledávačů jako přibití. 

Nebudu Vás unavovat výčtem dalších referencí ale podstatné je, že všechny tyto firmy spojuje to, že investovaly dlouhodobě a pravidelně. 

Je to jako s reklamou, víte sami dobře, že bez ní to také nejde. Pokud Vás web živí, tak asi již víte, že je třeba pravidelně investovat do jeho SEO optimalizace, aby byl vidět na horních pozicích, měli jste zákazníky a podstatně více prodávali.


Bez skvělých pozic ve vyhledávačích se prostě Vaše prodeje na internetu již dále neposunou.
Chcete-li tedy více prodávat, musíte být ve vyhledávačích nahoře na Vaše klíčová slova.

Napište mi tedy, kolik jste ochotní pravidelně měsíčně investovat a my se postaráme abyste byli na horních pozicích vyhledávačů. 

Na začátku uděláme vstupní analýzu Vašeho webu, najdeme vhodná klíčová slova a dohledáme Vaše pozice ve vyhledávačích abyste měli kontrolu, že potom skutečně jdete nahoru. 


Jakou částku měsíčně jste za takovou pomoc ochotní zaplatit? 

Napište mi Vaši představu a domluvíme se. 

Oslovili jsme více potencionálních zájemců, ale vzhledem k naší omezené kapacitě a požadavkům na kvalitu nejsme schopní pomoci všem.

Takže se rozhodujte rychle.
Je to tedy jen na Vás. 


S přátelským pozdravem

Petr Bouchner
Geminet s.r.o.

+420 728 671 624 

www.seo-geminet.cz 

info@seo-geminet.cz

SEO, linkbuilding, tvorba webu, PPC reklama Google Ads, sklik