Trápí Vás nízký prodej z webu?

Nikdo na Váš web nechodí?

Přitom ale víte, že každý den lidé kupují produkty nebo poptávají služby, které sami nabízíte, bohužel ale na jiném webu, než je ten Váš?

Den za dnem tak ztrácíte tržbu, kterou byste měli, pokud by lidé nakupovali u Vás?

Pokud toto nevyřešíte, budete neustále bojovat s nedostatkem návštěvníků a zákazníků.

Chcete vědět, jak prodávat mnohem více, aniž byste utráceli desetitisíce měsíčně za reklamu a a jak díky tomu soustavně získávat více peněz a volného času pro sebe a Vaší rodinu?


Čtěte dále a dozvíte se

 • které 3 kroky je potřeba udělat pro zvýšení prodeje z webu
 • jak Vám pomůže MPIS - Metoda progresivní indexace stránek
 • odhalení systému, jak z webu prodávat mnohem více


Nechce se Vám dále číst, ale přesto si chcete nechat poradit, 

jak zvýšit prodej z webu?

Pojďme probrat možnosti na 30 min konzultaci, která běžně stojí 1.000 Kč.

Dnes Vám nabízím možnost rezervace na tuto konzultaci zdarma.

Ukážu Vám, které chyby je potřeba opravit, aby web více prodával.

Klikněte na tlačítko Rezervovat konzultaci a vyberte si termín.


Potýkáte se s těmito problémy?

Nedostatečná návštěvnost - o vašem webu nikdo neví, nikdo na něj nechodí, celé týdny nikdo nic nechce? Jen platíte za doménu, za hosting, za nějakou reklamu... a nic.

Nízký prodej z webu - i když máte na webu návštěvnost, tak téměř nikdo nenakupuje, nechodí téměř žádné objednávky a máte tak plné sklady zboží nebo materiálu?

Nevíte si rady s IT ani s PC - technické věci kolem počítače, webu a on-line prodeje jsou Vám nejasné a kolikrát ani netušíte, o čem je řeč a netušíte, co kde a jak nastavit? 

Bojíte se, že budete mít málo peněz - že když web nebude prodávat, tak neobstojíte před rodinou i sami před sebou? Investice do webu a on-line prodeje se Vám nevrací?

Nesnášíte počítače, internet i sociální sítě - přitom ale víte, že v dnešní on-line době se bez toho neobejdete? Tušíte, že tam někde jsou ti Vaši zákazníci, ale nevíte, jak na ně?

Nevíte, kam se obrátit o pomoc - všichni chtějí jen peníze a potom zase jen platit a platit? Ve skutečnosti Vám nijak výrazně nikdo nepomohl a teď máte pocit, že stojíte na místě?

Myslíte, že tyto služby jsou drahé - máte obavu nebo špatnou zkušenost, a že si je nebudete moci dovolit ale přitom tušíte, že se bez nich asi v budoucnu stejně neobejdete?

Nevěříte, že to tak funguje - jak hledáte něco na netu? Napíšete slovo do řádku a potom si prohlížíte výsledky. Ostatní to dělají také, tak proč by to nefungovalo s vaším webem?

Už jste to všelijak zkoušeli, ale máte pocit, že to nefunguje - pracovali jsme pro více než 1000 firem a jak udělat aby to fungovalo, Vám prozradím na konzultaci.


Co kdyby všechny ty výše uvedené problémy zmizely, 

jakoby mávnutím kouzelným proutkem?

Představte si, že by Váš web byl na první stránce výsledků, kterou lidé vidí, když sami aktivně hledají produkty nebo služby, které nabízíte. 

A tím nemám na mysli inzerát PPC kampaně, protože ten téměř polovina uživatelů internetu stejně nevidí, kvůli blokátorům reklam, nebo vlastní reklamní slepotě.


Tipnete si, kolikrát by stoupl prodej z vašeho webu? 

Bylo by to 1x, 2x nebo 5x víc?

Za 17 let zkušeností vím, že se prodej vždy zvedne, ale každý web to má trochu jinak.


Řešení je jednoduché - dostat Váš web na první stránku vyhledávače mezi přirozené výsledky hledání ve chvíli, kdy Vaši potenciální zákazníci hledají Váš produkt nebo službu pomocí klíčových slov.  

Tam hledají Vaši skuteční zákazníci - to jsou lidé, kteří sami aktivně hledají a chtějí vaše služby nebo produkty najít, ale nebudou je hledat na druhé nebo třetí stránce.

To jsou ti praví budoucí zákazníci, kteří u Vás budou nakupovat. 


Naše výsledky, čím se můžeme pochlubit

 • Od roku 2006 jsme pracovali pro více než 1000 firem. 
 • Realizovali jsme přes 7.650 zakázek. 
 • To je 450 zakázek ročně. 
 • Každý den tak pomáháme jednomu webu na horní pozice vyhledávačů.Jak pomůžeme majitelům webů nastartovat prodeje?

Metodou progresivní indexace stránek (MPIS) nastartujeme vzestup Vašeho webu na horní pozice vyhledávačů google.cz a seznam.cz na celou řadu klíčových slov, charakterizujících služby či produkty, které nabízíte. 

Lidé, kteří pomocí těchto klíčových slov hledají někoho, kdo jim danou službu nebo produkt poskytne, uvidí potom Váš web ve vyhledávači na horní pozici.


Dole jsou vidět grafy vzestupu různých klíčových slov. Všimněte si radikálního vzestupu pozic po startu budování zpětných odkazů dosaženého pomocí Metody progresivní indexace stránek (MPIS).


Od roku 2006 jsme pracovali pro více než 1000 firem, jenže ty jejich loga by se sem ani nevešly.


Poskytl jsem stovky konzultací vedoucích k úspěšnému zvýšení prodeje z webu a mohu Vám tak prozradit, že pouze

3 kroky stačí k dosažení cíle

 1. Analýza webu a klíčových slov
 2. Realizace oprav a doporučení
 3. Zvyšování pozic pomocí MPIS


Chcete pomoci s těmito kroky dosáhnout maximálního zvýšení prodeje z webu?

Jste připravení investovat do zvýšení svých zisků?

Pojďme probrat možnosti na 30 min konzultaci, která běžně stojí 1.000 Kč.

Dnes, nebo do konce odpočtu Vám nabízím možnost rezervace na tuto konzultaci zdarma.

Ukážu Vám, které chyby je potřeba opravit, aby web více prodával.

Klikněte na tlačítko Rezervovat konzultaci a vyberte si termín.


Možná jste si už zkoušeli pomoci sami 

 • Po nocích jste studovali, co všechno se s webem dá udělat, aby více prodával ale s mizivým výsledkem
 • Ztráceli jste čas čtením a zkoušením stovek návodů na zastaralé SEO techniky, kterými je zaplaven internet a které popisují dnes již nefunkční postupy? A nakonec jste to vzdali s tím, že Vám to nefunguje?
 • Nebo Vám to zajišťoval někdo, kdo sliboval hory doly a potom nic?  Najednou neměl čas, všechno dlouho trvalo? Nebo se Vám nakonec nikdo nevěnoval, protože jste měli pro ně malý rozpočet?

Prostě minulé výsledky byly mizivé nebo žádné?

Jenže když dva dělají totéž, není to nikdy totéž.

U nás Vám nic podobného nehrozí.


Ukážu Vám cestu, jak zvýšit příjem z webu.

Víte, jaké to je, když máte dostatek peněz a nemusíte se bát o svou budoucnost? 

Jen si představte ten klid a jistotu.

To je přesně to, co mohu svým klientům nabídnout.

A teď to nabízím i Vám.

V naší společnosti po letech praxe a zkušeností v oblasti SEO a on-line prodeje jsme s kolegy vytvořili unikátní novátorskou Metodu progresivního indexování stránek - MPIS.

Tato inovativní metoda nejenže zvyšuje viditelnost webových stránek ale zajišťuje tak i stále se zvyšující prodeje již více než tisícovce webů, u kterých jsme jí aplikovali.

Metoda progresivní indexace stránek (MPIS) totiž 10x násobí počet zpětných odkazů, na jejichž počtu a kvalitě závisí pozice vašeho webu ve výsledcích hledání. MPIS kombinuje křížové linkování s odkazy ze SEO článků, což mnohem efektivněji zvyšuje dohledatelnost vašeho webu na internetu.

Aplikace metody progresivního indexování stránek - MPIS, tak pomáhá zviditelnit Váš web pro lidi, kteří hledají to, co Vy nabízíte a tím zároveň neustále zajišťuje další a další prodeje z vašeho webu.  Chcete vědět, jak můžete vydělávat z webu více peněz díky Metodě progresivní indexace stránek MPIS?

Jste připravení investovat do zvýšení svých zisků?

Pojďme probrat možnosti na 30 min konzultaci, která běžně stojí 1.000 Kč. 

Dnes, nebo do konce odpočtu Vám nabízím možnost rezervace na tuto konzultaci zdarma.

Ukážu Vám, které chyby je potřeba opravit, aby web více prodával.

Klikněte na tlačítko Rezervovat konzultaci a vyberte si termín.

Jen tak se přesvědčíte, jak jednoduché může být zvyšování prodeje z webu.


Reference, napsali o nás

Daniel Kripner

elektro revize Praha

"Společnost Geminet pro nás již od roku 2011 spravuje SEO pro všechny weby, které provozujeme. Díky tomu nemáme starosti o odbyt nebo zákazníky, protože se dlouhodobě pohybujeme na čelních pozicích google."

Petr Nachtman

reklamní služby Praha

"Vadila mě vysoká útrata za PPC reklamu a tak jsem po konzultaci s panem Bouchnerem zvolil cestu pomocí SEO optimalizace. Zatím nelituji."

Petr Mansfeld

Stavební a silniční stroje

"Kontakt na pana Bouchnera jsem dostal od známého, když jsem hledal spolehlivou společnost pro SEO reklamu. Spolupráce se mi osvědčila, protože jsme díky dobrým pozicím ve vyhledávačích získali zakázky na stavební stroje, které by nás jinak jistě minuly.“

Tomáš Hulač

repase třmenů - služby pro autoprůmysl

"Firmu Geminet mi doporučil známý a díky nim jsem již dlouho na 1. straně v obou vyhledávačích na moje důležitá klíčová slova. Lidi, kteří naší službu repase třmenů potřebují nás tak snadno najdou hned nahoře."

Václav Hampl

soukromé mateřské školky Praha

"Nevím, jak to udělali, ale zkrátka a dobře jsem stále na první straně seznamu i google. Díky tomu máme absolutně plnou kapacitu všech našich tříd ve školkách. Zvažujeme navýšit kapacitu v dalších objektech."

Kamila Křenová

e-shop - škrabadla pro kočky

„Nemám s nikým jiným zkušenosti, tak nemohu srovnávat, ale zákazníků z webu mám nyní dostatek. Předtím jsem platila desetitisíce za PPC reklamu úplně zbytečně, nakonec mě pan Bouchner přesvědčil a nelituji, naopak SEO doporučuji každému, kdo to myslí s prodejem z webu vážně."


Certifikáty o absolvovaných kurzech a školeních.


Víte, o kolik peněz přicházíte, když teď hned nepodniknete vůbec nic a svoje rozhodnutí budete stále odkládat na později?

Jak jsem psal nahoře, po dosažení horních pozic se prodej vždy zvedne na podstatně vyšší úroveň, než před započetím prací. Takže můžete očekávat reálné zvýšení prodejů.  

Ale pozor, různé weby nabízející různé služby nebo různé produkty mohou mít zvýšení každý jiné. 

Uvědomujete si tedy, že když se nerozhodnete nyní situaci s nízkým prodejem okamžitě řešit, o kolik tak přicházíte každý měsíc? 


Vaše odkládání Vás připravuje o statisíce až miliony na tržbách ročně.

Každý další měsíc ztrácíte x násobek dnešních příjmů.

Tyto peníze díky odsouvání řešení už nikdy nevyděláte.

Už nikdy, protože čas nejde vrátit.

Ještě stále chcete řešení odkládat?


Chcete pomoci dosáhnout maximálního zvýšení prodeje z webu?

Jste připravení investovat do zvýšení svých zisků?

Pojďme probrat možnosti na 30 min konzultaci, která běžně stojí 1.000 Kč.

Dnes, nebo do konce odpočtu Vám nabízím možnost rezervace na tuto konzultaci zdarma.

Ukážu Vám, které chyby je potřeba opravit, aby web více prodával.

Klikněte na tlačítko Rezervovat konzultaci a vyberte si termín.

Nejčastější otázky - FAQ

1. Jak dlouhá je doba realizace prací?

 • Nepočítejte prosím s tím, že to bude všechno druhý den hotové. Udělat všechny potřebné analýzy nějaký čas trvá, nehledě na zakázky, které jsou před Vámi. 
 • Nejdéle ale trvá budování zpětných odkazů - min. 14 až 21 dní. 
 • Nesmí se jich totiž vytvářet příliš mnoho najednou, aby se web neohrozil penalizací od vyhledávačů za příliš rychlý (spamový) nárůst zpětných odkazů, který se jim může zdát nepřirozený. 

Garantujeme dokončení do 25 pracovních dnů od schválení klíčových slov, případně zaslání opravených článků.

2. Za jak dlouhou dobu se dostaví výsledky?

 • Vyhledávače musí nově vytvořené odkazy nebo texty nejdříve najít, načíst - indexovat, vyhodnotit a teprve potom se projeví vzestup ve vyhledávačích.
 • Po vyhodnocení dosažené pozice se potom s tvorbou zpětných odkazů pokračuje dále, dokud se odkaz nedostane na požadovanou pozici.

Vzestup ve vyhledávačích se začne dostavovat již po dokončení prací.

3. Proč nejde platit až po dosažení pozic?

My nevlastníme vyhledávače google.com ani seznam.cz.

 • Nerozhodujeme o jejich algoritmech, na jejichž základě se v nich řadí výsledky.
 • Nevíme, co udělá Vaše konkurence, když Váš odkaz začne stoupat.
 • Neponeseme následky za nevhodné odkazy, které se mohou vynořit v souvislosti s minulostí Vašeho webu.
 • Neponeseme finanční břemeno několika měsíční intenzivní práce, kdy je třeba platit subdodavatele dalších prací jako copywritery a linkbuildery.

Naše firma nemůže nést náklady na zvýšení pozic webu, když jeho majitel nechce investovat, ale schovává to za motivační cíl.